BADANIE OPINII: Ingerencje organów unijnych w sprawy polskich samorządów

BADANIE OPINII: Ingerencje organów unijnych w sprawy polskich samorządów

Przekazuję poniższy dobrowolny datek, gdyż chcę, by petycję „NIE dla antyrodzinnej presji eurokratów na polskie samorządy!” podpisało jeszcze więcej osób, a Vera Jourova zaprzestała ingerencji w polskie samorządy.
Kwota:
20 zł
 
Tytuł:
 
Imię:
 
 
Nazwisko:
 
Email:
 
 
Komisja Europejska grozi wstrzymaniem finansowania unijnych projektów polskim województwom, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodziny. Wszystko dlatego, że zdaniem unijnych urzędników, przyjęcie tej Karty powoduje tworzenie „stref wolnych od LGBT”, co jest oczywiście cyniczną manipulacją i kłamstwem.

Teza o „strefach wolnych od LGBT” powstała w wyniku happeningu lewicowego aktywisty, który do znaków z nazwami miejscowości, przykręcił tabliczki z tym właśnie hasłem. W samej Samorządowej Karcie Praw Rodziny nie pojawia się nawet skrót LGBT. Karta natomiast stwierdza konieczność powołania Rzecznika Praw Rodziny, stworzenia samorządowego systemu zgłaszania naruszeń praw rodziny czy wykluczenie prawnej dyskryminacji małżeństw i wychowywanych przez nie dzieci w polityce społecznej samorządu.


Dzięki bezpiecznemu i sprawdzonemu systemowi TPay, możliwe jest przekazanie datku: