Antychrześcijańskie koszulki? Nie dla House‘a pod choinką!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Grudzień to miesiąc, który upływa przede wszystkim pod znakiem adwentowego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego – czasu pojednania z Bogiem i ludźmi. Jest to również okres porządków domowych i przedświątecznych zakupów, których celem jest godne przygotowanie rodziny i domu do Wigilii.


W tym kontekście marka odzieżowa House wykorzystuje do promocji wyjątkowo perfidne zagranie - wypuszczając kolekcję koszulek z antychrześcijańskim przekazem, niedwuznacznie sugerującym nienawiść do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Na witrynach sklepów tej „sieciówki” wyeksponowano manekiny ubrane w koszulki z bijącymi po oczach napisami, które obrażają uczucia każdego chrześcijanina. Czerwone, utrzymane w typowo „świątecznym” layoucie, napisy w wulgarny sposób nakłaniają do nieobchodzenia świąt.

 

Nie możemy pozwolić, aby w tak agresywny sposób atakowano święta Narodzenia Pańskiego. Firma z polskim kapitałem powinna szanować uczucia religijne Polaków. Podpisz się pod protestem skierowanym bezpośrednio do Marka Piechockiego - prezesa zarządu spółki LPP, która jest właścicielem marki House i zażądaj wycofania ze sprzedaży tej skandalicznej kolekcji ubrań.

 

 
.