Apel do władz - powstrzymajmy antypolską trasę Behemotha

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Ponad 30 000 osób zaapelowało już do właścicieli klubów organizujących koncerty bluźnierczego zespołu Behemoth. Teraz zwracamy się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także prezydentów miast, w których mają odbyć się występy satanistycznych muzyków z Nergalem na czele. 

 

Zespół Behemoth, z jeszcze większym niż zazwyczaj nasileniem, obraża i prowokuje Polaków. Już nie tylko drwi z wartości chrześcijańskich, znieważając Matkę Bożą i Jezusa Chrystusa oraz promując satanizm, teraz za cel obrał sobie także polskość i patriotyzm. 


Już nazwa trasy koncertowej – „Rzeczpospolita niewierna” – zapowiada atak wymierzony w najbardziej żywotne korzenie naszej Ojczyzny: wiarę i tradycję. Przedstawiciele władz nie mogą być obojętni na drwiny i obrażanie najważniejszych dla Polaków wartości. 


Nie możemy dopuścić do tego, aby skanadliczne występy zespołu Behemoth się odbyły. Przyłącz się i podpisz apel, który trafi do ministra Piotra Glińskiego i Prezydentów Miast, w których mają się odbyć koncerty. 

 

 
.