Bombardowania nie powstrzymują Dżihadystów przed zabijaniem.

Data publikacji: 2014-12-29 10:00  |  Data aktualizacji: 2014-12-29 10:20:00
Bombardowania nie powstrzymują Dżihadystów przed zabijaniem.

W niedzielę 28 grudnia doszło do kolejnych nalotów na pozycję Państwa Islamskiego na terenie Syrii i Iraku. W ten sposób międzynarodowa koalicja, na której czele stoi USA stara się walczyć z dżihadystami, którzy coraz bardziej rozwijają swoje państwo, prowadząc politykę terroru i śmierci.


Mimo, iż od września 2014 roku, dokonano prawie 500 nalotów na pozycje Państwa Islamskiego, wojowników ciągle przybywa. Dżihadyści rozwijają struktury państwowe i tworzą ośrodki szkoleniowe, w których rekrutują nowych terrorystów.

 

Przerażające wiadomości spływają z terenów opanowanych przez dżihadystów. Jak podaje portal PCh24.pl - Terroryści z Islamskiego Państwa zabili w ciągu ostatnich sześciu miesięcy 1878 osób, w tym 1175 cywilów. Dżihadyści zamordowali m.in. osiem kobiet i czwórkę dzieci.

 

Główne metody egzekucji, stosowane przez terrorystów, to ścięcie, kamieniowanie bądź rozstrzelanie. W sieci opublikowano nagrania przedstawiające takie morderstwa.

 

Według pojawiających się doniesień, dżihadyści zabili także 120 towarzyszy broni. Ofiarami byli w większości ochotnicy z Zachodu, którzy nie chcieli dalej walczyć dla Islamskiego Państwa.

 

 

źródło. PCh24.pl , TVN24

 
 

.