Bronimy Mary Wagner przed więzieniem za obronę życia

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Ta kobieta może trafić do więzienia tylko za to, że rozmawia z kobietami w ciąży i namawia je do... nie zabijania własnych dzieci! Pomóż Mary Wagner – niezłomnej kanadyjskiej obrończyni życia, której grozi kara 1,5 roku więzienia – wyślij protest do sędziego, który ma wydać wyrok w jej sprawie. Mamy niewiele czasu!


Kanadyjski sędzia Eric R. Libman, zanim wyda ostateczny wyrok w sprawie Mary Wagner, pozwolił na przedstawienie listów od swoich sympatyków i przyjaciół, które wyrażą pozytywne opinie na temat jej dotychczasowych działań. Wyrok zostanie ogłoszony 12 września, dlatego musimy się śpieszyć.

 

Portal Protestuj.pl przygotował specjalny list, który po podpisaniu zostanie wysłany na adres sędziego, a jego kopia trafi do ambasady Kanady w Polsce. Treść listu w języku polskim oraz jego angielską wersję znajdziesz obok.

 

Mary Wagner, to osoba niezwykle skromna i wrażliwa na cierpienie drugiego człowieka. Za pomocą rozmowy, namawiała kobiety do odstąpienia od aborcji i oferowała im pomoc. W swojej misji nigdy nie posłużyła się przemocą, a swoje przekonania argumentowała nie tylko na podstawie własnego sumienia, ale również aktualnej wiedzy medycznej.


Nie pozwólmy, aby niewinna osoba trafiła do więzienia za ratowanie ludzkiego życia. Podpisz się pod apelem do kanadyjskiego sędziego i wyraź swoje poparcie dla działań Mary Wagner.

 

Nie Zwlekaj! Ogłoszenie wyroku nastąpi już 12 września. Do tego czasu musimy zebrać jak najwięcej głosów poparcia dla działaczki prolife. Razem stańmy w obronie Mary Wagner oraz nienarodzonych dzieci, które same nie są w stanie się bronić!

 

 

 
.