Już ponad 10 000 listów trafiło do unijnych przywódców

Data publikacji: 2015-12-30 09:00  |  Data aktualizacji: 2015-12-30 10:01:00
Już ponad 10 000 listów trafiło do unijnych przywódców

Coraz szybciej zmienia się licznik wysłanych listów w proteście "Stop obcej interwencji w wewnętrzne sprawy Polski". Już ponad 10 000 internautów wysłało swój list do przywódców kluczowych instytucji politycznych Unii Europejskiej: Szefa Komisji Europejskiej, Przewodniczącego Rady Unii Europejskiej i Przewodniczącego Europarlamentu. Petycję można wysłać w językach polskim i angielskim.

 

Nasza akcja związana jest z publicznymi wypowiedziami Martina Schulza, który coraz częściej podważa legitymację nowych polskich władz do przeprowadzenia reform ustrojowych, w tym zmiany zasad funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego. To własnie z inicjatywy niemieckiego polityka w połowie stycznia 2016 roku Parlament Europejski debatować będzie nad rzekomym zagrożeniem dla demokracji, które po ostatnich wyborach miałoby unosić się nad Polską.

 

Zachęcamy do dołączenia do naszego protestu i wysłania listu do Martina Schulza, a także do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera oraz do szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, z żądaniem zaprzestania ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski i bezpodstawnego kwestionowania procesu demokratycznego w naszym kraju!


Wystarczy kliknąć w ten link, by przejść do strony protestu.Protestuj.pl

 
 

.