NIE! Dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Już wkrótce Polski rząd zamierza podpisać katastrofalne w skutkach porozumienie, ułatwiające kolejny, masowy przypływ imigrantów z Azji i Afryki do Europy – w tym również do Polski.


Musimy powstrzymać to szaleństwo zanim będzie za późno!


Nie łudźmy się, nie przyjadą do nas pokojowo nastawieni i chcący się zasymilować lekarze, inżynierowie czy doktorzy nauk…

 

Jeszcze niedawno, podczas tegorocznej kampanii wyborów samorządowych partia PiS opublikowała spot, w którym przedstawiała, jak Polska może wyglądać w 2020 roku jeśli sprzyjająca migracji opozycja wygra wybory. Film pokazywał, mającą nadejść katastrofę w postaci fali gwałtów i przestępstw. Taki rozwój wypadków może się wydarzyć, lecz nie za sprawą opozycji ale obecnej partii rządzącej, która obiecywała nas przed takim losem chronić.


 

Dlatego powinniśmy przypomnieć rządzącym składane przez nich obietnice i sprawić, aby Polski rząd nie podpisywał ustaleń porozumienia w Marrakeszu.

 

Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy zamieszczony obok apel do premira Mateusza Morawieckiego. Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk - to banalnie proste i szybkie w działaniu!

 

Podpisz nasz protest i powiadom o nim znajomych!


Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy sprzeciw staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu na kompromitujące się władze.

 

 


 

 
.