Nie dla antypolskiej trasy Behemotha!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

To już kolejny raz, kiedy zespół Behemoth chce ruszyć w skandaliczną, bluźnierczą i antypolską trasę koncertową! Promując pełną nienawiśći i obrazoburczych treści płytę "The Satanist" Adam "Nergal" Darski wraz z zespołem planują występy w największych klubach polskich miast. Nie możemy pozwolić, aby ta satanistyczna grupa muzyczna promowała zło i przemoc. 

 

Już na plakatach promujących trasę widać jak zespół Behemoth gardzi ważnymi dla każdego Polaka symbolami. Przedstawia on zniekształcone godło Polski z napisem "Rzeczpospolita Niewierna". To skandaliczna profanacja, która nie może być zignorowana. 

 

Cała płyta "The Satanist" przesiąknięta jest natomiast antykatolickimi, bluźnierczymi tekstami. O demonicznym przesłaniu "Nergala" świadczą tytuły jego utworów:  Lucyferze, módl się za nami („Lucifer Ora Pro Nobis”) czy Amen będącego bluźnierczą wersją modlitwy „Zdrowaś Maryjo”.


Nie możemy dopuścić, żeby ta skandaliczna trasa koncertowa się odbyła. Domagajmy się od organizatorów koncertów w poszczególnych miastach ich odwołania. Uchrońmy młodych ludzi przed zagrożeniem,  jakie niesie ze sobą zespół Behemoth! 

 

 
.