Nie dla bluźnierczych koncertów Behemotha!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

STOP promocji satanizmu!


Czy pamiętasz publiczne rozszarpanie Pisma Świętego przez Adama „Nergala” Darskiego podczas koncertu Behemotha? „Nergal” nazwał też Biblię „kłamliwą księgą”, a Kościół katolicki „największą zbrodniczą sektą”. Tymczasem, wkrótce może wydarzyć się coś jeszcze gorszego…


Już na początku października odbędzie się w Polsce seria koncertów zespołu "Behemoth", promująca płytę zatytułowaną "Satanista" („The Satanist”). O demonicznym przesłaniu "Nergala" świadczą tytuły jego utworów:  Lucyferze, módl się za nami („Lucifer Ora Pro Nobis”) czy Amen będącego bluźnierczą wersją modlitwy „Zdrowaś Maryjo”.

 

Koncerty zespołu "Behemoth" stanowią realne zagrożenie dla nas wszystkich. Dlatego, że dochodzi podczas nich do promocji zła, przemocy oraz nienawiści do Boga. Biorą w nich udział przede wszystkim osoby młode, szczególnie podatne na rozmaite wpływy, sugestie i mody.

 

Jeśli nie zareagujemy, w polskich miastach: Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Toruniu i Gdańsku może dojść do straszliwego publicznego bluźnierstwa.

 

Nie możemy dopuścić, żeby ta skandaliczna trasa koncertowa się odbyła. Domagajmy się od organizatorów koncertów w poszczególnych miastach ich odwołania.


Protest organizuje Krucjata Młodych.

 

 
.