Nie dla islamskich imigrantów w Polsce

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Wyślij list do premier Beaty Szydło z apelem o zmianę fatalnej decyzji Ewy Kopacz w sprawie udziału Polski w niemieckim planie rozlokowania imigrantów z krajów arabskich. Twój protest to zdecydowany głos za bezpieczeństwem dla naszego kraju, które - jak pokazały zamachy w Paryżu i innych miastach - może niebawem zostać podważone.


We wrześniu 2015 roku rząd PO-PSL zgodził się - wbrew stanowisku m.in. Słowacji, Czech i Węgier - na rozlokowanie w krajach Unii Europejskiej kilkuset tysięcy imigrantów. Tylko do Polski ma trafić 7000 tzw. uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu.


O kompromitacji poprzedniego rządu, który nie potrafił suwerennie reprezentować interesu narodowego świadczą słowa ministra Rafała Trzaskowskiego, który powiedział: Sprzeciw Polski spowodowałby, że nie mielibyśmy wpływu na decyzję. Okazuje się, że więcej suwerenności ma m.in. rząd słowacki, który stanowczo zapowiedział, że nie wypełni unijnych dyrektyw. Co zatem zrobi gabinet pod wodzą Beaty Szydło?


Poprośmy ją o konkrety!


Zamachowcy z Paryża, którzy zabili kilkaset osób i drugie tyle ranili, rekrutowali się spośród islamskich dżihadystów, a wśród nich znalazł się... tzw. uchodźca, który w tłumie młodych mężczyzn przedostał się z Turcji, przez Niemcy, do Francji!


Nasza petycja do nowego rządu to niezbędne narzędzie wywołania nacisku na decyzję, która zapewni Polsce i Polakom bezpieczeństwo. Podpisz zamieszczony obok list, a wyślemy go do kancelarii premier Szydło.

 

Tylko nasz masowy sprzeciw może uzmysłowić polskiemu rządowi, iż w obecnej sytuacji jedną decyzją zgodną z oczekiwaniami Polaków i interesem narodowym jest odstąpienie od wykonania postanowień o relokacji imigrantów z Bliskiego Wschodu.

 

 
.