Nie dla pakietu klimatycznego - wyślij list do Ewy Kopacz

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Komisja Europejska wystąpiła z projektem przyjęcia przez wszystkie kraje Unii nowej „Polityki Klimatycznej”, nakazującej redukcję emisji dwutlenku węgla i zwiększenie w gospodarce udziału „odnawialnych źródeł energii”. Propozycje te są absurdalne już w założeniach, bowiem bazują na mitologii globalnego ocieplenia.

 

Jeśli rząd polski przyjmie te propozycje, wówczas zapłacimy za ich realizację my wszyscy. Jak wskazują liczne ekspertyzy,  ograniczenie do 2030 roku emisji CO2 o 40% może doprowadzić do dwukrotnego lub nawet trzykrotnego wzrostu cen energii! Rewolucyjne szaleństwo brukselskich eurokratów może doprowadzić do biedy wielu milionów Polaków, którzy już teraz często mają problemy z opłacaniem drogiego prądu, gazu i innych źródeł energii. Natomiast bazującej na węglu polskiej gospodarce grozi przez to osłabienie lub załamanie wzrostu.

 

Stowarzyszenie KoLiber postanowiło zareagować na próbę opodatkowania Polaków kosztami wdrożenia pomysłów lewackich ideologów, walczących z nieistniejącym „efektem globalnego ocieplenia”.


Protestujmy!


Do Prezesa Rady Ministrów wysyłamy list, w którym domagamy się odrzucenia przez polski rząd projektu nowego „pakietu klimatycznego”. Podpisanie zamieszczonego obok apelu powoduje, iż jego treść zostaje wysłana do kancelarii premier Ewy Kopacz, natomiast kopia listu trafia do wiadomości Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.


Dołącz do akcji KoLibra! Nasz liczny sprzeciw może wpłynąć na polskie stanowisko podczas szczytu szefów rządów i państw w Brukseli. 

 

 
.