Nie pozwólmy Komisji Europejskiej rozbroić Europejczyków!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej do broni palnej poddany zostanie jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Dotyczy to również Polski. Nawet te rodzaje broni, które do tej pory były u nas stosunkowo dostępne, mają stać się dla przeciętnego Polaka praktycznie nieosiągalne.

 

Ogromnym zdziwieniem napawa fakt, że motywacją dla Komisji Europejskiej jest rzekomo… chęć obrony społeczeństwa przed kolejnymi zamachami terrorystycznymi. Tymczasem podczas niedawnych ataków w Paryżu terroryści posługiwali się wyłącznie nielegalną bronią automatyczną, a liczne przykłady zamachów udaremnionych przez posiadających broń obywateli jasno wskazują, że droga do walki z terroryzmem powinna prowadzić w przeciwną stronę.

 

Dlatego musimy zareagować! Całkowite rozbrojenie obywateli państw Unii Europejskiej, w tym również Polski, ucieszy przede wszystkim terrorystów z Państwa Islamskiego. Będą oni mogli planować kolejne zamachy ze świadomością, że ich potencjalne ofiary są zupełnie bezbronne.

 

Naszą petycję kierujemy do ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka – z apelem, aby przedłożył bezpieczeństwo polskich obywateli nad nielogiczne i niebezpieczne zarazem pomysły unijnych biurokratów. Wypełnij zamieszczony obok formularz, a Twój protest trafi na jego skrzynkę mailową.


Organizatorem akcji jest Fundacja Ad Arma.

 

 
.