Stop masakrze chrześcijan w Iraku!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

W Iraku na naszych oczach dokonuje się exodus setek tysięcy chrześcijan. Naszych braci wypędza się ze swoich domów, zmusza do przejścia na islam, a w przypadku odmowy – brutalnie morduje.


Uzbrojeni islamiści - gdziekolwiek się nie pojawią - niszczą krzyże i palą chrześcijańskie książki. Całe rodziny pozbawione są środków do życia i dachów nad głową, przez co dogorywają z powodu upału, głodu, bomb i strachu.  – Możemy śmiało powiedzieć, że mamy do czynienia z eksterminacją mniejszości w tym regionie – powiedział francuski biskup Dominique Lebrun, który na własne oczy widział los chrześcijan w Iraku.


Naszym obowiązkiem jest nieść pomoc umierającym każdego dnia wyznawcom Chrystusa! Dlatego zwracamy się do tych, którzy mają możliwości udzielenia im odpowiedniego wsparcia. Władze Rzeczpospolitej Polskiej – państwa, które należy do ONZ, NATO i szeroko rozumianej społeczności międzynarodowej – winny podjąć wszelkie starania o zorganizowanie zbrojnej interwencji w celu zatrzymania dokonującego się ludobójstwa.

 

Podpisując zamieszczony obok list, wysyłasz jego treść do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, a także premier Ewy Kopacz. Kopia listu trafi dodatkowo do Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego.

 

Skorzystaj także z przycisku „Przekaż znajomym”, aby wiadomość o naszej akcji dotarła do jak największego grona osób.

 

 
.