Stop rozbrajaniu Europejczyków!

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Unijni biurokraci nadal dążą do rozbrojenia mieszkańców Europy. Komisja Europejska pracuje nad poprawką do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej do broni palnej ma zostać poddany jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Zatrzymajmy absurdalne ograniczenia!

 

Oto projektowane ograniczenia:

– magazynki do pistoletów pojemność do 20 sztuk

– magazynki do broni długiej do 10 sztuk

– zakup magazynków tylko za okazaniem dowodu posiadania broni nimi zasilanych

 

Walka o obronę aktualnego stanu posiadania i tego skrawka wolności jaki mamy w zakresie dostępu do broni trwa już rok. W tym czasie udało się nie dopuścić do wielu niekorzystnych zmian. Jednak unijni komisarze się nie poddają, w dalszym ciągu pracują nad tym by całkowicie nas rozbroić.

 

Tymczasem w Polsce, także od roku, z mozołem budowana jest Obrona Terytorialna.  Pan minister Antonii Macierewicz podkreśla potrzebę odbudowy siły Wojska Polskiego również w oparciu o obywateli – ochotników. W związku z powyższym ogromnym zdziwieniem napawa fakt, że działania Komisji Europejskiej nie spotkały się dotąd ze zdecydowaną odpowiedzią polskiego rządu.

 

Dlatego musimy zareagować! Obywatel  oznacza wolnego człowieka z bronią. Bez wsparcia społeczeństwa nie zbudujemy skutecznej obrony terytorialnej. Całkowite rozbrojenie obywateli Polski, ucieszy przede wszystkim przeciwników niepodległości państwa polskiego. Będą oni mogli bez obaw planować atak na Polskę. Ich potencjalne ofiary będą bowiem całkowicie bezbronne.

 

Naszą petycję kierujemy do ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza – z apelem, aby przedłożył bezpieczeństwo państwa polskiego nad nielogiczne i niebezpieczne zarazem pomysły unijnych biurokratów. Wypełnij zamieszczony obok formularz, a Twój protest trafi na jego skrzynkę mailową.

 

Organizatorem akcji jest Fundacja Ad Arma.

 

 
.