Warszawa: w piątek przed ratuszem modlitwa w intencji obrony prof. Chazana

Data publikacji: 2014-07-16 08:00  |  Data aktualizacji: 2014-07-16 10:19:00
Warszawa: w piątek przed ratuszem modlitwa w intencji obrony prof. Chazana

Do wzięcia udziału w publicznej modlitwie „w obronie życia i w obronie prof. Bogdana Chazana” zachęcają członkowie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i Solidarnych 2010. Modlitwa ma się odbyć w najbliższy piątek 18 lipca przed siedzibą stołecznego ratusza. „Będziemy się modlić, aby władze Warszawy zaprzestały popierania morderczych praktyk – zabijania nienarodzonych dzieci oraz zaprzestały szykan wobec prof. Bogdana Chazana” – czytamy w zaproszeniu na modlitwę.

 

„Krucjata Różańcowa za Ojczyznę i Solidarni 2010 zapraszają na publiczną modlitwę w obronie życia i w obronie prof. Bogdana Chazana: będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, odmówimy Różaniec Święty i udostępnimy Księgę, w której każdy będzie mógł zapisać odmówioną przez siebie modlitwę prostego egzorcyzmu, modląc się do Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów oraz przyzywając Św. Michała Archanioła, aby władze Warszawy i rządzący zaprzestały popierania morderczych praktyk – zabijania nienarodzonych dzieci oraz zaprzestały szykan wobec prof. Bogdana Chazana” – czytamy w przesłanym KAI zaproszeniu na modlitwę.

 

„Wesprzyjmy modlitwą lekarzy, który są bezwzględnie atakowani i prześladowani za obronę życia nienarodzonych dzieci i pracę zgodną z prawidłowo ukształtowanym sumieniem” – zachęcają organizatorzy publicznej modlitwy. Odbędzie się ona w piątek 18 lipca godz. 15.00-17.00 przed siedzibą ratusza m. st. Warszawy, przy Placu Bankowym.

 

 

Więcej o sprawie prof. Chazana.

 
 

.