Wybierzcie życie zamiast śmierci – piszemy do posłów o poparcie obywatelskiego projektu ustawy

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Udało nam się zebrać 458 103 podpisy pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji. Teraz wszystko rozstrzygnie się w Sejmie. Dołącz do nas i wyślij apel do posłów, aby poparli projekt, który uchroni tysiące nienarodzonych dzieci przed śmiercią. 

 

Obowiązujący "kompromis aborcyjny" stanowi pole do wielu nadużyć. Życie nienarodzonych dzieci nie jest odpowiednio chronione. Często nawet pojawenie się samych tylko przesłanek o możliwych wadach płodu, stanowi pretekst do dokonania aborcji - czynu nieludzkiego i nieodwracalnego. 

 

Znamy tragiczny finał historii, jaka wydarzyła się w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie w wyniku nieudanej aborcji dziecko narodziło się żywe, jednak w wyniku nieudzielenia mu pomocy zmarło. Nie możemy pozwolić, aby takie sytuacje się powtarzały, ponieważ życie ludzkie jest najważniejsze i powinno być chronione od poczęcia do naturalnej śmierci. 


Zaapeluj do posłów, aby wprowadzili prawo, którego domagają się setki tysięcy Polaków. Podpisz petycję, która znajduje się po prawej stronie. To tylko kilka kliknięć, a może wpłynąć na przyszłość naszego narodu. 


Każda podpisana petycja jest wysyłana drogą emailową do czołowych polityków z klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość. Organizatorem akcji jest Instytut Ks. Piotra Skargi. 

 

 
.